Yatak Modellerimiz

Heidi

Garfield

TenTen

Candy

Scooby

New Bee

Eylül

Puffy

‘de, tasarladığımız ürünlerde sınırlarımız hayalgücümüzdür.

Ürünlerin tasarım aşamasında en önemli konulardan bir tanesi, iç yatak ölçüsüdür. Her ailenin yatak seçimi farklı olabileceğinden (sünger, ortopedik, yarı ortopedik, yaylı vb.) olarak, ürünlerimize yatağın kendisini dahil etmiyoruz.

Bilinmesi gereken husus, piyasada standart olarak yapılan ölçülerin dışına çıkıldığında, yatağın da özel siparişle üretiliyor olmasıdır. Bu durumun, kullanıcılarımıza hem bir ek maliyet, hem de daha uzun bir teslimat süresi olarak yansıyacağı unutulmamalıdır. Bu sebeple, ilk önce yatağa ve boyutlarına karar verilmesi, daha sonra siparişinin verilmesi, uygun olacaktır.

Yatak ölçülerine karar verilirken ana etken; çocuğun boy, yaş ve genetik gelişim durumu olsa da, odanın alanı da unutulmamalıdır.

Standart olarak üretilen iç ölçüleri (cm olarak) 70*140, 80*180 ve 100*200 şeklindedir. Çatıya kadar olan yükseklik ise 115 cm’dir. Bu belirtilen ölçüler tamamen kullanıcılarımıza fikir olarak verilmekte olup, kullanıcılarımızdan gelen her türlü ölçü için mikron bazında hata payıyla üretim yapılmaktadır.

Modellerimizin standart ve isteğe bağlı özellikleri şunlardır;

• Karkas çatı, modellerimizde standart olarak sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak tam kapalı çatı, ızgara çatı veya çatısız olarak üretim de yapılmaktadır.

• Tüm yer yataklarımızda; yatağın doğrudan zemin ile temasını önlemek için yatak ile zemin arasında, 3cm kalınlığında lata dolgusu standart olarak kullanılmaktadır.

• Tüm yatak modellerimizde, menteşeli ve kilitli kapı, isteğe bağlı olarak sunulmaktadır.

• Yerden yükseltilmiş modellerimizde, yükselti 15cm olup, kullanılacak merdiven isteğe bağlıdır.

• Tüm modellerimizde standart olarak; kullanıcı isteğine göre uygulanacak  marka boya ve vernikleme işlemi yapılmaktadır.

• Standart olarak kullanılan ahşap; fırınlanmış, sertifikalı, köknar ağacıdır. İsteğe bağlı olarak farklı ağaç cinsleri de kullanılabilmektedir fakat önceden stok durumunun teyit edilmesi gerekmektedir.